PROČ JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT?

Bez přihlášky není účast na webináři možná. Přihlášení je důležité nejen kvůli zprávě o počtu účastníků pro lektora a technickou podporu, ale také pro Vás samotné. Společně s provedením přihlášky si můžete rovnou naplánovat čas na studium do Vašeho diáře. Ti, kteří mají založenou přihlášku včas, mohou také počítat s upozorněním na blížící se termín kurzu. 

Sledujete rádi videa? V krátkém videopostupu Vám názorně předvedeme jak na to:)

KDE A JAK SE MÁM PŘIHLÁSIT?

Přihlášení je potřeba provést na stránce daného kurzu, po přihlášení do zákaznického účtu. V sekci Moje kurzy si vyberete příslušný webinář a zobrazíte si detail kliknutím na jeho název. V pravé části stránky  poté kliknete na modré tlačítko "Webinář" nebo stejnojmennou šedou záložku.

Zde přihlášku  potvrdíte stiskem tlačítka "Přihlásit se na webinář". Na základě přihlášení Vám bude zaslán email s veškerými potřebnými informacemi k účasti na nadcházejícím webináři.

OD KDY DO KDY SE MOHU PŘIHLAŠOVAT?

Na webinář je možné se přihlásit ve chvíli, kdy je vypsán v sekci Moje kurzy/webinář. |Je tedy možné se přihlašovat až rok dopředu. 

Uzávěrka přihlášek probíhá po 12 hodině dne před konáním webináře.


CO KDYŽ ZMEŠKÁM ZAJÍMAVÉ TÉMA NEBO NA MĚ NEZBUDE MÍSTO NA ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ?

Posíláme upozornění e-mailem na každé školení. Pokud si pohlídáte, aby Vám zprávy od nás nepadaly do spamu, máte vyhráno. O každém kurzu se dozvíte s dostatečným předstihem. Můžete také pravidelně sledovat sekci Můj Profil (hlavní stránka po přihlášení do zákaznického účtu), zde v najdete praktický přehled včetně plánovaných webinářů. Pravidelně také sledujeme míru návštěvnosti webinářů, abychom mohli reagovat na potřebu navýšení kapacity ve virtuální učebně. Ale určitě nemusíte mít strach - kapacity pro účast na webináři jsou dostačující.


KDE NAJDU PŘEHLED WEBINÁŘŮ, NA KTERÉ JSEM SE PŘIHLÁSIL?

Přehled webinářů, na které jste se přihlásili, najdete v sekci Můj profil/Přihlášené webináře. Zde vidíte přehledný soupis kurzů, na které jste přihlášeni a můžete si tak zkontrolovat, zda Vaše přihláška byla v pořádku zapsána. Po skončení webináře můžete z této stránky také odeslat žádost o osvědčení (Jak na to?).

Našli jste odpověď?