PRO KOHO JE PORADNA URČENA A K ČEMU SLOUŽÍ?

Online poradna je zavedena jako součást online školení; možnost přispívat má tedy ten, kdo si jej zakoupil samostatně (neplatí pro ty, kteří zakoupili pouze záznam z online školení!), nebo v rámci předplatného

Prohlížet dotazy a odpovědi v poradně ale mohou všichni, kteří mají u Videolektora účet. Inspirovat se případy z praxe Vašich kolegů můžete tedy i u témat, které nemáte zakoupeny, nebo pokud máte např. zkušební přístup.

Poradna je určena pro dotazy, které vyvstanou po online školení nebo při sledování záznamu. Najdete tam i dotazy, pro které nezbyl prostor na živém vysílání. Je to také příležitost pro Vás, abyste vložili k již uvedeným dotazům své poznatky z praxe.


KDE PORADNU NAJDU A JAK VYPADÁ?

Online poradnu naleznete na stránce kurzu. Objeví se po skončení živého vysílání online školení jako další záložka v šedém pásu uprostřed stránky (vkládat dotazy můžete u kurzů od začátku roku 2017).

JAK DO PORADNY VLOŽÍM DOTAZ  NEBO KOMENTÁŘ?

Po kliknutí na záložku poradny na stránce kurzu (úplně dole pod dotazy ostatních) uvidíte formulář pro vložení nového příspěvku. Do formuláře vložíte předmět a dotaz/zkušenost a potvrdíte jeho odeslání. Odpověď a diskuzi poté naleznete na stejném místě, přímo pod Vaším dotazem. Zapojit se do diskuze k již vloženému dotazu můžete pomocí možnosti "odpovědět", kterou najdete pod každým příspěvkem.

KDO ODPOVÍDÁ NA DOTAZY?

Odpovědi na Vaše dotazy vkládá specialista na účetnictví a daně a v případě nezodpovězených dotazů z online školení také lektor (v takovém případě, Vám tato skutečnost bude oznámena v odpovědi pod dotazem). Zapojit se se svým příspěvkem mohou také všichni aktivní uživatelé Videolektora.

KDY DOSTANU ODPOVĚĎ NA SVŮJ DOTAZ?

Vzhledem k tomu, že se jedná o doplňkovou službu, doba zodpovězení není nijak garantována. Obvykle dostanete odpověď na svůj dotaz během několika pracovních dní. :)

JAK ZJISTÍM, ŽE MI NA DOTAZ NĚKDO ODPOVĚDĚL?

Při vkládání dotazu lze pod příspěvkem zapnout volbu "Posílat na můj email upozornění o". Poté můžete zvolit, zda si přejete být informováni pouze o reakcích na Váš příspěvek, nebo o všech nových dotazech či odpovědích. Na emailovou adresu, která patří k Vašemu zákaznickému účtu po vložení nové reakce přijde upozornění s odkazem do poradny. V emailu najdete také odkaz pro zrušení zasílání upozornění (pozor, jakmile jednou notifikace zrušíte, pro jejich opětovné zapnutí je potřeba vložit do příslušné poradny nový dotaz a opět zasílání potvrdit).

KDE NAJDU PŘEHLED VŠECH TÉMAT V PORADNĚ?

Přehled všech diskutovaných témat najdete na záložce Poradna v horním menu stránek. Zde na jednom místě vidíte jak témata, tak počet příspěvků, včetně těch nově vložených. Můžete si také hvězdičkou označit své oblíbené poradny.

Informaci o nových příspěvcích v poradně a seznam Vašich oblíbených témat z poradny najdete v přehledu na stránce Můj profil.


Našli jste odpověď?