Abychom vám nabídli prostor pro sdílení vašich zkušeností a řešení vašich dotazů i po realizaci online školení, spustili jsme online poradnu.


PRO KOHO JE PORADNA URČENA A K ČEMU SLOUŽÍ?

Online poradna je zavedena jako nedílná součást kurzu; možnost přispívat má tedy ten, který si jej zakoupil samostatně (neplatí pro ty, kteří zakoupili pouze záznam z online školení!), nebo v rámci předplatného. Prohlížet dotazy a odpovědi v poradně mohou všichni, kteří mají na Videolektor.cz účet. Inspirovat se můžete tedy i u témat, které nemáte zakoupeny, nebo pokud máte např. zkušební přístup.

Poradna je určena pro dotazy, které vyvstanou po online školení nebo při opětovném sledování záznamu a je nutné, aby se týkaly probírané látky. Vkládáme zde i dotazy, pro které již nezbyl prostor na online školení. Je to také příležitost pro Vás, abyste vložili k uvedeným dotazům své odpovědi nebo poznatky z praxe.


KDE PORADNU NAJDU A JAK VYPADÁ?

Online poradnu naleznete na stránce kurzu (objeví se po skončení živého vysílání webináře jako další záložka v šedém pásu uprostřed stránky). Vkládat dotazy můžete do poradny i ke kurzům, které již proběhly (týká se kurzů od začátku roku 2017).

JAK DO PORADNY VLOŽÍM DOTAZ  NEBO KOMENTÁŘ?

Po kliknutí na záložku poradny na stránce kurzu již uvidíte pole pro vložení nového příspěvku. Do připraveného místa vložíte dotaz/zkušenost s problematikou a potvrdíte jeho odeslání. Svůj příspěvek můžete také doplnit o předmět, pro snazší orientaci v poradně. Odpověď a diskuzi poté naleznete na stejném místě, přímo pod Vaším dotazem. Zapojit se do diskuze k již vloženém dotazu můžete pomocí možnosti "odpovědět", kterou najdete pod každým příspěvkem.

KDO ODPOVÍDÁ NA DOTAZY?

Odpovědi na Vaše dotazy vkládají všichni aktivní uživatelé služby Videolektor.cz, školený specialista na účetnictví a daně a v případě nezodpovězených dotazů z webináře také lektor. V takovém případě, Vám tato skutečnost bude oznámena v odpovědi pod dotazem a je potřeba počítat s drobným zdržením. Doba zodpovězení není nijak garantována, záleží jen na aktivitě nás všech při sdílení znalostí.

JAK ZJISTÍM, ŽE MI NA DOTAZ NĚKDO ODPOVĚDĚL?

Při vkládání komentáře lze pod příspěvkem zapnout volbu "Posílat na můj email upozornění o". Poté můžete zvolit zda si přejete být informováni pouze o reakcích na Váš příspěvek nebo o všech nových dotazech či odpovědích. Na emailovou adresu, která patří k Vašemu zákaznickému účtu po vložení nové reakce přijde upozornění s odkazem zpět do poradny, kde si ji můžete ihned přečíst. V emailu najdete také odkaz pro zrušení zasílání upozornění.

KDE NAJDU PŘEHLED TÉMAT V PORADNĚ?

Přehled všech diskutovaných témat najdete na záložce Poradna v horním menu stránek. Zde na jednom místě vidíte jak témata, tak počet příspěvků, včetně těch nově vložených. Můžete si také hvězdičkou označit své oblíbené poradny.

Informaci o nových příspěvcích v poradně a seznam Vašich oblíbených témat z poradny najdete také v hlavním přehledu na stránce Můj profil.


Našli jste odpověď?