Pro přístup do zákaznické sekce je nutné se přihlásit uživatelským jménem a heslem. Na úvodní stránce uvidíte podrobný přehled nadcházejících webinářů (včetně přehledu kurzů na celou sezónu), nedávno vydaných videozáznamů, novinek v poradně a všeho, co jste si označili jako oblíbené.

Přímo na úvodní stránce také vidíte informaci o tom, do kdy je platné vaše předplatné. 

Ve dalších záložkách naleznete např. seznam přihlášených webinářů, položené dotazy, informace o slevě za doporučení nebo také kontaktní formulář pro jakékoli změny či připomínky.


SEKCE PŘIHLÁŠENÉ WEBINÁŘE

V sekci přihlášené webináře naleznete přehled kurzů, na které jste se doposud přihlásili. U těch, které se teprve budou konat vidíte šedé tlačítko "Odhlásit se z webináře", jež můžete použít pro rychlé odhlášení z kurzu. U kurzů, které již proběhly si stiskem tlačítka "Odeslat žádost o osvědčení" můžete požádat o zaslání certifikátu o absolvování.

Tato stránka slouží, jako nejrychlejší přehled přihlášek na kurzy a můžete ji využívat kdykoli si nejste jisti, zda jste přihlášeni na veškeré webináře, které Vás zajímají.

SEKCE POLOŽENÉ DOTAZY

Podobně jako přehled přihlášených kurzů, stejně tak i sekce položené dotazy slouží pro orientaci předplatitele v jeho položených dotazech. Při najetí myši na tlačítko "zobrazit", které najdete ve sloupcích Dotaz/Odpověď uvidíte náhled dotazu i odpovědi (odkaz na místo, kde ji naleznete v plném znění). Snadno si tak můžete ověřit, zda jste odeslali veškeré dotazy, které chcete lektorovi položit.

SEKCE DOKUMENTY

Na záložce dokumenty pro vás připravujeme podpůrné dokumenty. Pravidelně zde umisťujeme Finanční zpravodaje Ministerstva financí, Pokyny GFŘ ale také příklady účtování, vzory smluv apod. Dříve zde byl také k dispozici daňový kalendář, který nově najdete přímo v kalendáři Videolektor.

SEKCE KALENDÁŘ

Kalendář slouží pro snadné sledování termínů webinářů na Videolektor ale také událostí daňového kalendáře. Můžete si jej také přidat do svého kalendáře v Google nebo Outlooku. (Jak na to?)

SEKCE FAKTURY

V sekci faktury nalezte ke stažení daňový doklad k vaší objednávce. V v případě, že máte aktivní předplatné, tak zde máte k dispozici zálohovou fakturu pro jeho prodloužení (30 dnů před koncem platnosti).

SEKCE ZMĚNA HESLA A JINÉ ZMĚNY

V mém profilu nechybí ani záložky pro změnu hesla či formulář pro nahlášení jiných změn. Ten můžete použít pro nahlášení např. nových fakturačních údajů nebo změnu telefonního čísla či emailové adresy.

SEKCE ZPĚTNÁ VAZBA A DOPORUČTE NÁS

Přehledy v Můj profil uzavírají záložky pro zaznamenání zpětné vazby a návod na získání odměny za doporučení. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a děláme maxim pro to, abyste byli spokojeni. O to více nás těší, pokud máte zájem náš produkt doporučit někomu dalšímu. Na základě takového doporučení odměníme nejen vás ale i nového zákazníka 3 měsíci předplatného zdarma. Více informací o odměně za doporučení naleznete zde.

Našli jste odpověď?