Chystáte se na webinář poprvé a rádi byste položili dotaz nebo se zapojili do diskuze na živém vysílání?

JAK POLOŽÍM DOTAZ V PRŮBĚHU ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ?

Kladení dotazů lektorovi probíhá prostřednictvím chatu ve webinářovém systému.  Své dotazy zasílejte do chatu, který najdete v pravém dolním rohu obrazovky. Text svého dotazu vepište do pole pro zprávu (Send a message) a odešlete jej pomocí klávesy Enter.

JAK PROBÍHÁ ODPOVÍDÁNÍ NA DOTAZY?

Díky většímu počtu účastníků není možné, aby lektor na dotazy reagoval okamžitě. Dotazy se tedy zodpovídají v rámci tří dotazových částí, vždy po přestávce a na konci webináře. Po pauze pracovník technické podpory vykopíruje dotazy z chatu na speciální tabuli, aby byly dobře viditelné pro všechny účastníky. A lektor je poté ve vymezeném čase zodpoví.

KDY SE ZODPOVÍDAJÍ DOTAZY ZASLANÉ PŘEDEM?

Dotazy, které byly zaslány předem bývají obvykle zodpovídány na začátku třetí dotazové části webináře (cca v poslední půlhodině konání webináře).

CO KDYŽ LEKTOR NESTIHNE ZODPOVĚDĚT VŠECHNY DOTAZY?

Někdy se skutečně může stát, že účastníci webináře zašlou příliš velké množství dotazů. V takovém případě, se dotazy, na které lektor nestihne reagovat, přesunou k zodpovězení do poradny (Kde ji najdu?). Odpovědi na ně jsou poté dostupné během několika pracovních dnů.

NAJDU NĚKDE PŘEHLED VŠECH DOTAZŮ Z WEBINÁŘE?

Přehled všech dotazů k webináři, i těch zaslaných předem (Jak to funguje?), najdete na záložce "Dotazy" na stránce daného kurzu. Zde můžete procházet jednotlivé dotazy (jsou řazeny dle dotazovacích částí, dotazy zaslány předem poté každý zvlášť). U každého dotazu je také uvedeno, kde naleznete odpověď.

Našli jste odpověď?