Jedná se o audiovizuální záznam online semináře – webináře, který můžete zhlédnout online na stránkách Videolektor.cz nebo si jej stáhnout na Váš počítač ve formě videa nebo MP3.


JAKÉ JSOU VÝHODY VIDEOZÁZNAMU?

Výhodou videozáznamu je, že posluchač není časově vázán na termín provedení webináře, prezenčního školení nebo konference. Můžete se tak vzdělávat v čase a na místě, které se Vám nejvíce hodí. Videozáznam oceníte zejména tehdy, pokud se z nějakého důvodu nemůžete zúčastnit živého vysílání webináře.

Rovněž v případě, že dojde na Vaší straně k výpadku internetového připojení, nebo k jiným problémům při sledování živého vysílání, je videozáznam záchranou. Lze jej také využít ke zopakovaní probrané látky. Ve videu můžete snadno vyhledávat podle snímků prezentace (jak na to čtěte zde) a šetřit tak svůj čas.


JAK VIDEOZÁZNAM ZÍSKÁM?

Videozáznam je automatickou součástí webináře. Každý, kdo si zakoupí webinář automaticky získává přístup k videozáznamu, který bývá k dispozici do 5 pracovních dnů po datu konání živého vysílání. Videozáznam lze zakoupit také samostatně. 


MOHU POLOŽIT DOTAZ I V PŘÍPADĚ, ŽE MÁM ZAKOUPEN POUZE VIDEOZÁZNAM?

Součástí vydaného videozáznamu je online poradna. Slouží ke studiu reálných případů z praxe, sdílení zkušeností z oboru i pro kladení dotazů týkajících se probírané látky. Více informací o tom, jak funguje najdete zde.

V případě, že máte zakoupen videozáznam, můžete do poradny pouze nahlížet a nikoli přispívat dotazy. Pokud si přejete využít poradny naplno, je nutné zakoupit webinář (pouze pro kurzy, které se teprve budou konat).

Našli jste odpověď?