Po absolvování živého vysílání webináře máte možnost požádat si o certifikát, který můžete použít k potvrzení svých znalostí načerpaných na kurzu. 

JAKÉ JSOU PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ OSVĚDČENÍ?

Podmínkou pro získání certifikátu je účast na živém vysílání webináře. 


JAK SI POŽÁDÁM O OSVĚDČENÍ?

Po skončení webináře je možné si prostřednictvím tlačítka na stránce kurzu požádat o vystavení osvědčení. Odeslat žádost o osvědčení je možné také ze sekce Přihlášené webináře v mém profilu (popsáno níže).

KDY A V JAKÉM FORMÁTU DOSTANU SVÉ OSVĚDČENÍ?

Své osvědčení dostanete prostřednictvím emailu ve formátu PDF. Můžete si je poté vytisknout, nebo jej zasílat elektronicky. Lhůta pro vystavení a zaslání osvědčení je 10 pracovních dnů.


KDE NAJDU PŘEHLED MÝCH OSVĚDČENÍ?

Přehled osvědčení, o které jste si zažádali, najdete po přihlášení na Videolektor.cz na stránce Přihlášené webináře v sekci Můj profil. Zde v pravé části obrazovky uvidíte jak tlačítko pro odeslání žádosti o osvědčení, tak i datum, kdy jste si o certifikát požádali.

UZNÁ MI OSVĚDČENÍ Z WEBINÁŘE ZAMĚSTNAVATEL?

Naše webináře nejsou akreditovány Úřadem práce či jinými institucemi (nemají povahu např. rekvalifikačních kurzů) ale jedná se o plnohodnotnou alternativu celodenních prezenčních školení. Certifikáty o absolvování kurzů můžete použít jak pro vykázání vzdělávacích aktivit svém nadřízenému, nebo je přiložit např. k životopisu apod. Díky online formě vzdělávání můžete absolvovat kurzů více a získat tak konkurenční výhodu. Semináře je možné také zahrnout si do KPV auditorů (více zde)

Našli jste odpověď?