Máte spoustu dotazů, ale z různých důvodů se nemůžete zúčastnit živého vysílání webináře, abyste je mohli položit napřímo? Nebo je Váš dotaz komplikovaný a bylo by dobré, aby jej lektor měl k dispozici předem?

Sledujete rádi videa? V krátkém videopostupu jsme pro Vás shrnuli vše podstatné. :)

JAK MOHU ZASLAT DOTAZ PŘEDEM?

Dotaz je nutno zaslat prostřednictvím formuláře "Dotazy" na stránce kurzu. Odpověď na svůj dotaz můžete posléze shlédnout prostřednictvím zpracovaného videozáznamu. 

Formulář pro dotaz naleznete na stránce patřičného kurzu, stisknutím tlačítka "Dotaz".

V tuto chvíli budete přesměrováni na formulář pro vložení dotazu. Zde vyberete k jakému tématu se Váš dotaz vztahuje a do pole níže vepíšete text dotazu. Poté stačí již potvrdit odeslání dotazu.

Dříve vložený dotaz můžete po odeslání upravit, či zcela smazat.

Pokud svůj dotaz zrušíte, můžete opět vložit nový.

DO KDY JE NUTNÉ DOTAZY ZASLAT? 

Dotazy, které vložíte do 12 hod 2 dny před konáním webináře (např. dotazy na webinář ve čtvrtek je nutné zaslat do úterního poledne), zašleme lektorovi předem k nahlédnutí. Pokud tedy plánujete položit např. delší, či složitější dotaz, využijte této možnosti. Dotazy zaslané později (uzávěrka v 10:00 v den konání webináře) budou zařazeny mezi ostatní dotazy položené přímo na webináři.


KDE NAJDU ODPOVĚĎ NA MÉ DOTAZY?

Veškeré dotazy, které byly položeny před i v průběhu webináře lektoři zodpovídají v rámci třech dotazových částí. Dotazy zaslané předem bývají obvykle zařazeny do 3. dotazové části na samém konci výkladu.

Odpovědi na své dotazy získáte do 5 pracovních dnů společně s vydáním videozáznamu, jehož jsou součástí. Ve videozáznamu jsou tyto části značeny jako 1., 2. a 3. dotazová část. Odkaz na přímé přehrání jednotlivých dotazových částí naleznete v posledních snímcích prezentace (hledejte v pásu snímků pod videem).

CO KDYŽ SE MŮJ DOTAZ NESTIHNE ZODPOVĚDĚT?

V případě, že by např. bylo zasláno příliš velké množství dotazů, které by nebylo možné z organizačních důvodů zodpovědět na živém vysílání, budou přesunuty do poradny k danému kurzu. Zde také doplníme písemně lektorovu odpověď a oznámíme Vám, že je již k dispozici.

KDE NAJDU PŘEHLED DOTAZŮ POLOŽENÝCH NA WEBINÁŘI?

Celkový přehled dotazů (jak těch předem zaslaných, tak těch, které byly položeny v rámci živého výkladu) naleznete rovněž v písemné formě na stránce kurzu na záložce dotazy. Zde můžete procházet jednotlivé dotazy (dotazy živě položené jsou řazeny dle dotazovacích částí, dotazy zaslány předem poté každý zvlášť). U každého dotazu je také uvedeno, kde naleznete odpověď.

KDE NAJDU PŘEHLED VŠECH MÝCH POLOŽENÝCH DOTAZŮ?

Přehled veškerých položených dotazů naleznete na záložce Můj profil v sekci Položené dotazy. Zde můžete snadno procházet jednotlivé dotazy, aniž byste museli nahlížet přímo na stránky příslušných kurzů. Po konání webináře se zde zobrazí také popisek, který Vám napoví, kde hledat odpověď.

Našli jste odpověď?