Chtěli byste sledovat termíny webinářů a událostí souvisejících s daněmi ve svém elektronickém kalendáři? Můžete to jednoduše provést pomocí našeho kalendáře Videolektor.


KDE KALENDÁŘ VIDEOLEKTOR NAJDU?

Kalendář je pro vás dostupný v sekci "Můj profil" na stejnojmenné záložce.

MOHU SI PŘIDAT KALENDÁŘ DO SVÉHO GOOGLE ÚČTU?

Můžete si také přidat celý kalendář vedle svého a to tak, že kliknete na tlačítko + Google Kalendář (Přidat do kalendáře Google) vpravo dole pod kalendářem. 

Alternativní postup je, že ve svém kalendáři Google kliknete na tlačítko + (Přidat další kalendáře) nad seznamem kalendářů vlevo a vyberete možnost Pomocí adresy URL. 

Následně vložte tuto adresu: https://calendar.google.com/calendar/ical/videolektor.cz_b86brvn6g0826qp2o75s8as1rs%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

U přidaného kalendáře můžete využít funkci připomínky ve vámi zvoleném časovém předstihu.

MOHU SI PŘIDAT POUZE KONKRÉTNÍ UDÁLOSTI, O KTERÉ MÁM ZÁJEM?

Pokud používáte kalendář Google, můžete si přidat jednotlivé události do svého kalendáře. Po kliknutí na událost, klikněte na "Kopírovat do mého kalendáře"


Jakmile se událost objeví ve vašem kalendáři, můžete si u ní nastavit všechny vlastnosti, včetně upozornění. Celý kalendář Videolektor si pak může skrýt/zobrazit jen když ho budete potřebovat (v levém menu Moje/Jiné kalendáře).

LZE PŘIDAT KALENDÁŘ VIDEOLEKTOR DO OUTLOOKU?

Pokud používáte pro správu vašich emailů a kalendářů Outlook, můžete si přidat kalendář Videolektor také do něj (návod platí pro Outlook pro Office 365, Outlook 2016 a Outlook 2013). Pro přidání kalendáře přejděte do menu Soubor - Nastavení účtu - Nastavení účtu.

Na kartě Internetové kalendáře klikněte na Nový.

Do okna Nový odběr internetového kalendáře vložte adresu kalendáře: https://calendar.google.com/calendar/ical/videolektor.cz_b86brvn6g0826qp2o75s8as1rs%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

a klikněte na tlačítko Přidat.

Do pole Název složky napište název kalendáře, jak se má objevit v Outlooku, a pak klikněte na Ok.

Když Outlook spustíte, sám si zkontroluje dostupnost aktualizací kalendáře Videolektor a stáhne případné změny. Pokud necháte Outlook otevřený, bude pravidelně kontrolovat dostupnost aktualizací.

Našli jste odpověď?