Sledovat

Online poradna k webinářům

Jitka Stradějová

Na základě dlouhodobých žádostí jsme u kurzů od začátku roku 2017 umožnili klást dotazy i po proběhnutí živého vysílání. Využít můžete nově spuštěné online poradny

KDE PORADNU NAJDU A JAK TO VYPADÁ?

Online poradnu naleznete na stránce kurzu (objeví po skončení živého vysílání webináře jako další záložka v šedém pásu uprostřed stránky). Poradna je dostupná pouze pro videozáznam z webinářů v roce 2017, není možné tedy vkládat dotazy ke starším kurzům. Je určena pro dotazy, které vyvstanou po webináři nebo při sledování videozáznamu a je nutné, aby se přímo týkaly probírané látky.

poradna_podpora.JPG

Po kliknutí na záložku poradny již uvidíte pole pro vložení dotazu. Odpověď na Váš dotaz potom naleznete na stejném místě, přímo pod Vaším dotazem.

dotaz_odpov__.jpg

KDO ODPOVÍDÁ NA DOTAZY A KDE NAJDU JEJICH PŘEHLED?

Odpovědi na Vaše dotazy vkládá školený specialista na účetnictví a daně. Ve výjimečných případech problematiku konzultuje i s přednášejícím lektorem. V takovém případě, Vám tato skutečnost bude oznámena v odpovědi pod dotazem a je potřeba počítat s drobným zdržením. Doba zodpovězení v současné době není nijak garantována, jedná se o doplňující službu. Klíčové jsou stále dotazy položené přímo lektorovi na živém vysílání.

Přehled svých vložených dotazů a případné další informace k poradně naleznete také v sekci Můj profil na záložce Poradna.

poradna_m_j_profil.jpg

 

 

 

 

 

 
Nenašli jste potřebnou informaci?    Poslat dotaz