Sledovat

Co je to videozáznam a jak jej získám

Jitka Stradějová

Jedná se o audiovizuální záznam online semináře – webináře, který můžete zhlédnout online na stránkách Videolektor.cz nebo si jej stáhnout na Váš počítač ve formě videa a MP3.

JAKÉ JSOU VÝHODY VIDEOZÁZNAMU?

Výhodou videozáznamu je, že posluchač není časově vázán na termín provedení webináře, prezenčního školení nebo konference. Můžete se tak vzdělávat v čase a na místě, které se Vám nejvíce hodí. Videozáznam oceníte zejména tehdy, pokud se z nějakého důvodu nemůžete zúčastnit živého vysílání webináře.

Rovněž v případě, že dojde na Vaší straně k výpadku internetového připojení, nebo k jiným problémům při sledování živého vysílání, je videozáznam záchranou. Lze jej také využít ke zopakovaní probrané látky. Ve videu můžete snadno vyhledávat podle snímků prezentace a šetřit tak svůj čas. 

JAK VIDEOZÁZNAM ZÍSKÁM?

Videozáznam je automatickou součástí webináře. Každý, kdo si zakoupí webinář automaticky získává přístup k videozáznamu, který bývá k dispozici do 5 pracovních dnů po datu konání živého vysílání. Videozáznam lze zakoupit také samostatně. 

MOHU POLOŽIT LEKTOROVI DOTAZ V PŘÍPADĚ, ŽE MÁM ZAKOUPEN VIDEOZÁZNAM?

Bohužel toto není možné, dotazy lze pokládat pouze u webinářů. Existuje však možnost položit dotaz, i když se nemůžete zúčastnit živého vysílání – pomocí zaslání dotazů předem. Pokud tedy víte, že se nemůžete zúčastnit webináře v daném datu, ale přesto máte dotazy, nekupujte videozáznam ale webinář. Své dotazy zašlete prostřednictvím formuláře na stránce kurzu a odpovědi naleznete ve videozáznamu, který získáváte po konání webináře automaticky zdarma. Jak přesně položit dotaz čtěte zde.

 

 

 

Nenašli jste potřebnou informaci?    Poslat dotaz