Sledovat

Uživatelský profil, přehledy, předplatné

Jitka Stradějová

Pro přístup do zákaznické sekce je nutné se přihlásit uživatelským jménem a heslem. Všechny potřebné informace k Vašemu předplatnému zobrazíte stisknutím tlačítka Můj profil v levé horní části stránek. Na úvodní stránce uvidíte přehled uživatele - tedy jméno, datum do kdy je platné předplatné a také datum posledního přihlášení. 

Ve dalších záložkách naleznete např. seznam přihlášených webinářů, položené dotazy, informace o slevě za doporučení nebo také kontaktní formulář pro jakékoli změny či připomínky.

SEKCE PŘIHLÁŠENÉ WEBINÁŘE

V sekci přihlášené webináře naleznete přehled kurzů, na které jste se doposud přihlásili. U těch, které se teprve budou konat vidíte šedé tlačítko "Odhlásit se z webináře", jež můžete použít pro rychlé odhlášení z kurzu.

Tato stránka slouží, jako nejrychlejší přehled přihlášek na kurzy a můžete ji využívat kdykoli si nejste jisti, zda jste přihlášeni na veškeré webináře, které Vás zajímají.

SEKCE POLOŽENÉ DOTAZY

Podobně jako přehled přihlášených kurzů, stejně tak i sekce položené dotazy slouží pro orientaci předplatitele v jeho položených dotazech. Při najetí myši na tlačítko "zobrazit", které najdete ve sloupcích Dotaz/Odpověď uvidíte náhled dotazu i odpovědi (odkaz na místo, kde ji naleznete v plném znění). Snadno si tak můžete ověřit, zda jste odeslali veškeré dotazy, které chcete lektorovi položit.

SEKCE DOPORUČTE NÁS

V sekci Můj profil naleznete také informace k odměně za doporučení. V případě, že předplatné Videolektor doporučíte svým známým nebo kolegům a oni si jej zakoupí, Vy i nový předplatitel získáte 3 měsíce zdarma. Více informací o odměně za doporučení naleznete zde.

KONTAKTNÍ SEKCE

Poslední tři sekce jsou určeny pro uživatelské změny, jako je např. změna hesla, nahlášení jiných fakturačních údajů nebo jakékoli připomínky a návrhy k předplatnému.

 

 

Nenašli jste potřebnou informaci?    Poslat dotaz