Sledovat

Jak se přihlásit na webinář

Jitka Stradějová

Pro účast na živém vysílání webináře je nutné se přihlásit. V případě, že jste si objednali kurz samostatně, budete automaticky přihlášení pracovníkem zákaznické podpory. Pokud jste předplatitel, je nutné, abyste provedli přihlášení přes stránku kurzu.

PROČ JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT?

Webinář, stejně jako prezenční školení, má určitou kapacitu. Příliš velký počet účastníků není optimální z technického hlediska, ani kvůli organizaci dotazů apod. Zejména u velmi žádaných témat (DPH, daně z příjmu apod.) doporučujeme se přihlásit, co nejdříve a zajistit si tak účast na živém vysílání.

KDE SE MOHU PŘIHLÁSIT? 

V sekci Moje Kurzy si vyberete příslušný webinář a zobrazíte si detail kliknutím na jeho název. V pravé části stránky webináře poté kliknete na modré tlačítko "Webinář". V této chvíli budete přesměrováni na záložku webinář. 

Zde vyplníte krátký přihlašovací formulář a potvrdíte stiskem šedého tlačítka "Přihlásit se na webinář". Na základě přihlášení Vám bude zaslán email s veškerými potřebnými informacemi k účasti na nadcházejícím webináři.

DO KDY SE MOHU PŘIHLÁSIT?

Přihlašovat se na kurz přes stránky je možné do 12 hodin předchozího dne. Počet míst na webináři je omezený, přihlašte se prosím včas. Na nadcházející kurzy se můžete hlásit s libovolným předstihem. 

 

Nenašli jste potřebnou informaci?    Poslat dotaz