Jak si přehrát videozáznam s vypnutým displejem? (Android)

Jak si přehrát videozáznam s vypnutým displejem? (Android)

Návod na Android

1. Přes Google Play Store si nainstalujte aplikaci Black Screen: video screen off (je k dispozici zdarma).2. Aplikaci otevřete.3. Povolte zobrazení přes ostatní aplikace kliknutím na "OKAY".4. Následně povolte zobrazení přímo ve vašem telefonu, tak že v seznamu aplikací klikněte na "Black Screen"Pak povolíte zobrazení přes jiné aplikace.Taky je potřeba povolit aplikaci odesílat oznámení.5. Vraťte se zpátky do aplikace Black Screen a spusťte ji kliknutím na tlačítko "Start".Zapnutá aplikace bude vypadat jako na obrázku níže. Nyní z ní už můžete odejít. Aplikace bude běžet na pozadí, na tlačítko "Stop" proto neklikejte.


6. V internetovém prohlížeči si otevřete Videolektora a spusťte si videozáznam. Jakmile se video začne přehrávat, klikněte na ikonu zámečku ve středu obrazovky.


 7. Váš displej se okamžitě vypne a můžete pokračovat v poslouchání školení. Pokud chcete z vypnutého displeje odejít, stačí kliknout na tlačítko "UNLOCK". Když skončíte s posloucháním školení, aplikaci můžete úplně vypnout a zapnout ji znovu až v případě potřeby.