Přihlášení na Videolektora

Přihlášení na Videolektora

Jakmile provedete objednávku na Videolektora a uhradíte zaslanou fakturu, získáváte přístup do zákaznické sekce, kde naleznete svá školení.

KDE NAJDU PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE DO ZÁKAZNICKÉ SEKCE?
Přihlašovací údaje vám byly zaslány po uhrazení objednávky v samostatném e-mailu, případně při aktivaci zkušebního přístupu na 7 dní zdarma. V případě, že přihlašovací údaje dlouho nepřichází, kontaktujte zákaznickou podporu.

JAK SE PŘIHLÁSÍM NA VIDEOLEKTORA?
Přihlášení provedete pomocí stisknutí modrého tlačítka "Přihlásit se", které naleznete v pravé horní části stránek.
Do tabulky, která se vám zobrazí, zadejte svůj e-mail a heslo a stiskněte červené tlačítko "Přihlásit se".

NASTAVTE SI TRVALÉ PŘIHLÁŠENÍ!
Pro trvalé přihlášení zaškrtněte možnost "Zapamatovat si moje přihlášení". Prohlížeč poté uloží vaše přihlášení i na příště. (Nepoužívejte trvalé přihlašování na veřejných počítačích, aby k vašemu účtu nezískaly přístup cizí osoby.) Lehko se tak přihlásíte na školení nebo zhlédnete video, aniž byste se čímkoli zdržovali. Pokud si chcete pro kontrolu zobrazit heslo, které jste zadali, stačí kliknout na ikonu proškrtnutého oka vpravo.Jakmile provedete přihlášení, dostanete se do sekce "Moje školení", kde najdete nově připravovaná školení, přihlášená školení a další užitečné odkazy. Vpravo dole se vám zobrazí potvrzení o přihlášení.