Poznámky a záložky k videozáznamům

Poznámky a záložky k videozáznamům

Poznámky k záznamům jsou určeny na zapisování důležitých informací přímo na stránce školení. Nemusíte si je psát na papír nebo do vlastního dokumentu a můžete se tak plně věnovat sledování školení.

KDE JE NAJDU?

Poznámky a záložky najdete na stránce záznamu pod videem v pásu záložek.


JAK PŘIDÁM POZNÁMKU?

Po kliknutí na "Přidat poznámku" se vám otevře prázdné okénko pro zaznamenání vaší poznámky. Po ukončení zápisu klikněte na tlačítko "Uložit". Poznámky jsou vázány na čas ve videozáznamu. Zaznamenáte si je tak vždy ke konkrétní části školení, které se týkají.


Poznámku můžete přidat i po kliknutí na ikonu v levém horním rohu.


JAK PŘIDÁM ZÁLOŽKU?

Záložku přidáte kliknutím na druhou ikonu a označíte tak místo ve videozáznamu, ke kterému se chcete vrátit.JAK S POZNÁMKAMI A ZÁLOŽKAMI PRACOVAT?

Poznámek a záložek můžete přidávat neomezené množství a také je můžete libovolně upravovat nebo mazat. Po kliknutí na časový údaj, ke kterému jsou přiřazeny, se jednoduše přenesete do té konkrétní části výkladu v záznamu. Kliknutím na "FILTROVAT" se vám otevře pole pro vyhledávání a filtrování oblíbených.


Po kliknutí na "Upravit" se vám otevře nové okno, kde můžete poznámku přepsat nebo změnit čas v záznamu, ke kterému poznámka patří. Pomocí tlačítka "Zrušit" poznámku úplně vymažete.


KDE NAJDU PŘEHLED MÝCH POZNÁMEK A ZÁLOŽEK?

Přehled naleznete po kliknutí na vaše jméno v pravém horním rohu.

V přehledu můžete vyhledávat nebo poznámky filtrovat podle školení ke kterému patří.